Меню сайта
Поиск
Вход на сайт

Календарь
Статистика

Всего на сайте: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0
Flag Counter
WEB Cluster
Установите Flash player для полного просмотра сайта!
Солнце
Визит на сайт
Наш баннер
BannerFans.com
Друзья сайта
Personal site of the amateur radio operator UR3LTD Сервер радиолюбителей России - схемы, документация,
 соревнования, дипломы, программы, форумы и многое другое! Web site UR7QM
Архив записей

Главная » 2019 » Март » 19 » Дні активності ВОСТР-2019
06:38
Дні активності ВОСТР-2019

Дні активності присвячуються 3-й річниці з дня заснування „Вінницького обласного спортивно-технічного радіоклубу” (в подальшому ВОСТР), який був створений за рішенням радіоаматорської громади Вінниччини та зареєстрований, як громадська організація, 9 березня 2016 року.
    Дата і час проведення: з 00:00 8 березня 2019 року по 23:59 13 березня 2019 року за київським часом. До участі в днях активності запрошуються радіоаматори всіх країн. В рамках днів активності з метою відзначення дати свого створення Вінницьким обласним радіоклубом буде проведене спільно з редакцією газети „Радіоінформ” 8 березня 2019 року чергове щорічне змагання „Тарас Шевченко-205”.
   У якості нагороди за роботу у днях активності запроваджується новий диплом „ВОСТР-003”Радіоаматори, які бажають отримати диплом „ВОСТР-003” повинні набрати 30 очок. Очки нараховуються наступним чином:
- робота з радіостанцію ЕМ3N дає у залік 10 очок;
- робота з колективними радіостанціями ВОСТР (UR4NWA, UR4NWF, UR4NXL) дає у залік 5 очок;
- робота з членами „Вінницького обласного радіоклубу” дає у залік 3 очка.
    Зараховуються радіозв’язки проведені інформативними модами (телефон, RTTY) на діапазонах 160, 80, 40 та 2 метри. Повторні зв’язки зараховуються на різних діапазонах і в різні дні активності. Зв’язок із ювілейним позивним ЕМ3N є обов’язковим для отримання диплому „ВОСТР-003” .
    Радіоаматорам Вінниччини для отримання електронного диплому „ВОСТР-003” необхідно провести з іншими учасниками днів активності не менше 30 QSO. Серед учасників днів активності з числа радіоаматорів Вінниччини буде підведено підсумки першості по кількості проведених зв’язків за період днів активності. Переможці першості (1-3 місця) будуть нагороджені організатором цінними призами та паперовими дипломами, які їм будуть вручені в рамках проведення літньої конференції ВОСТР 2019 року.
    Диплом безкоштовно у електронному вигляді надсилається заявнику на його електронну адресу. Можливе надсилання паперового варіанту диплому за умови оплати вартості виготовлення і поштових послуг в розмірі 25 грн. Отримання паперового диплому дитячими колективами, ветеранами війни та інвалідами буде безкоштовним.
    Заявка на електронний диплом складається у будь-якому текстовому редакторі у вигляді виписки з апаратного журналу та направляється на електронну адресу менеджера диплому: ur5nla@ukr.net. Заявки на паперовий диплом з відповідною оплатою поштових послуг направляти на поштову адресу: 21014, м.Вінниця, а/с 13 Марценюк В.П..
Просмотров: 445 | Добавил: Admin1958 | Теги: Дні активності ВОСТР-2019 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar

Copyright MyCorp © 2024